Menu rozwijane dostarczyły profilki
Witamy serdecznie na stronie Miłośników Gór i Podróży! Znajdziesz tutaj relacje z naszych wycieczek z kraju i zagranicy, zdjęcia, filmy, mapy i inne przydatne materiały. Być może Ty także skorzystasz z naszych pomysłów nic nie tracisz natomiast oszczędzisz czas i pieniądze. Jeżeli strona Ci się podoba a wpisy, które przeczytałeś były pomocne skomentuj je i polub nas na Facebooku - w okienku po prawej. Zaglądaj do nas, nie zapominaj o klikaniu w reklamy pod postami i w pasku bocznym. Do zobaczenia!...

środa, 10 sierpnia 2016

Dokumentacja HACCP, BHP Księga Dobrych Praktyk, aktualizacja dokumentacji BHP, HACCP oraz szkolenia pracowników z BHP, Pierwszej Pomocy i Dobrych Praktyk

Chciałbyś otworzyć własną działalność w branży spożywczej i nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz księgi dobrych praktyk GHP, GMP, HACCP szkolenia BHP lub jakiegokolwiek innego szkolenia?. Dobrze trafiłeś… Zrobimy to za Ciebie...

Oferujemy: 
✔ Opracowywanie i przeprowadzanie szkoleń o różnej tematyce na potrzeby firm - szkolenie na życzenie klienta 
✔ Opracowywanie dokumentacji HACCP 
✔ Opracowywanie Ksiąg Dobrych Praktyk 
✔Aktualizacja Dokumentacji HACCP 
✔ Szkolenia pracowników z Dobrych Praktyk i HACCP 
✔ Szkolenia pracowników z pierwszej pomocy 
✔ Szkolenia wstępne 
✔ Instruktaże stanowiskowe 
✔ Pomoc w aktualizacji arkuszy oceny ryzyka zawodowego 
✔ Doradztwo


Pamiętaj bez wdrożonej Księgi HACCP  niestety nie możesz pracować. SANEPID nie wyda zezwolenia i nie odbierze Twojego zakładu czy lokalu. Każdy przedsiębiorca z branży spożywczej jest zobowiązany do wdrażania systemu GMP, GHP i HACCP co wynika to z ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. Nr 171, poz. 1225).

Zobowiązany także jesteś do przestrzegania restrykcyjnych przepisów sanitarnych Dyrektywy Unii Europejskiej.
Brzmi skomplikowanie? Wiemy ale po co ten stres… Zrobimy to za Ciebie bez zbędnych problemów i straty czasu.
 Wdrożone systemy zapewnienia jakości będą działały skutecznie i prawidłowo, będą monitorowane, weryfikowane i regularnie doskonalone. Jednym z narzędzi pozwalających zrealizować wymienione cele jest utworzenie ksiąg GHP GMP i procedur HACCP oraz audyty wewnętrzne wdrożonych systemów.
Księga HACCP GHP GMP, którą dla Ciebie opracowaliśmy pozwoli spełnić wszystkie te wymagania!

Skontaktuj się z nami:
przez e-mail: bhp.haccp.expert@gmail..com lub
Pod numerem telefonu: +48 690–489-496


           Niniejsza księga nie jest jakimś wzorcem, który kupisz w Internecie, każdą naszą księgę dopasowujemy indywidualnie do wymagań produkcji i klienta. Wszystko wykonane zostaje w oparciu o audyt twojego zakładu. Znajdziesz w niej gotowe do wydrukowania listy kontrolne oraz instrukcje i harmonogramy, które można wykorzystać do utrzymania, rozwijania i ciągłego ulepszania wdrożonych systemów. Tak, aby mogły być one zastosowane zarówno w bardzo dużym zakładzie, jak i małej restauracji. 
        W celu jak najlepszego dopasowania się do wymagań rynku w pierwszym kwartale 2016 roku wykonaliśmy szerokie badania przeprowadzone w lokalach gastronomicznych w całym kraju. Dzięki nim obecnie posiadamy unikalną wiedzę w tej dziedzinie i wiemy gdzie trzeba zacząć działać, aby poprawić rentowność twojej firmy. Poznaliśmy najsłabsze strony i wszystkie bolączki branży gastronomicznej. Polecamy nasze usługi, w oparciu o nasze doświadczenie poprawisz swoje standardy i podniesiesz prestiż swojego zakładu. Pamiętaj rzetelna dokumentacja i profesjonalna księga to klucz do Twojego sukcesu!


HACCP czyli Analiza Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli, jest to system, który daje ogólne racjonalne podejście do zapewnienia bezpieczeństwa żywności. System HACCP opracowano w celu rozpoznania i kontroli zagrożeń, które mogą pojawić się w jakimkolwiek momencie procesu produkowania i składowania żywności. Jako zagrożenie określamy wszystko, co może przynieść szkodę konsumentowi. Zagrożenie rozpoznajemy poprzez obserwację każdego etapu procesu produkowania żywności i stawianie pytania "co mogłoby pójść źle", Podstawowy cel produkcji bezpiecznej żywności zostanie osiągnięty przez skuteczne codzienne funkcjonowanie Kontrolnych Punktów Krytycznych i zasad HACCP.
       
        HACCP w Polsce - wymogi prawne - Na skutek wstąpienia Polski do Unii Europejskiej prawo musiało zostać przystosowane do obowiązujących w niej standardów. W ustawie o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia przewidziano obowiązek wdrożenia systemu HACCP w zakładach prowadzących działalność gospodarczą w zakresie produkcji i obrotu żywnością. Sam system HACCP zdefiniowany jest w Art. 3 ust. 1 pkt. 12 ustawy, natomiast obowiązek stosowania i zasady systemu zapisane są w Art. 28 - 32 obowiązek wdrożenia systemu HACCP ciąży na wszystkich zakładach produkcji i obrotu żywnością.


W dniu 30 października 2003 r. Sejm ostatecznie uchwalił kolejną nowelizację ustawy z 11 maja 2001 r. o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia (Dz.U. z 2003 r. nr 208, poz. 2020), wg której termin wdrożenia systemu HACCP został przesunięty na dzień 1 maja 2004r. od którego wszystkie firmy żywnościowe, bez względu na ich wielkość i profil działalności, muszą wdrożyć i stosować zasady systemu HACCP.

POLECANE!!! ZAMÓW PROFESJONALNĄ KSIĘGĘ HACCP ORAZ SZKOLENIE