Menu rozwijane dostarczyły profilki
Witamy serdecznie na stronie Miłośników Gór i Podróży! Znajdziesz tutaj relacje z naszych wycieczek z kraju i zagranicy, zdjęcia, filmy, mapy i inne przydatne materiały. Być może Ty także skorzystasz z naszych pomysłów nic nie tracisz natomiast oszczędzisz czas i pieniądze. Jeżeli strona Ci się podoba a wpisy, które przeczytałeś były pomocne skomentuj je i polub nas na Facebooku - w okienku po prawej. Zaglądaj do nas, nie zapominaj o klikaniu w reklamy pod postami i w pasku bocznym. Do zobaczenia!...

piątek, 29 maja 2009

O serwisie Turystyka w Beskidach
Witamy Was serdecznie na stronie: Miłośnicy Gór I Podróży!Witamy Cie na naszej stronie poświęconej podróżom i wyprawom. Jeżeli trafiłeś do nas musisz wiedzieć kilka informacji na temat jej zawartości. Znajdziesz tutaj przede wszystkim różne relacje, mapy oraz opisy wyjazdów. Wszystkie nasze wpisy opatrzone są licznymi fotografiami z naszych wypraw i wycieczek, które zrealizowaliśmy. Celem naszego bloga jest dotarcie do osób nie lubiących marnowania czasu.
Umyślnie nie wrzuciliśmy wszystkich fotografii, które posiadamy. Bo co by to była dla Ciebie za frajda jakbyś już wszystko zobaczył. Rzecz w tym, że odkrycia tych miejsc musisz dokonać sam. To właśnie najwspanialsza rzecz jaką przynosi podróżowanie jest nią przygoda. Jak już Ci wiadomo strona jest zupełnie za free nie płacisz za wiedzę, programy wycieczek i pomysły, które na niej udostępniono. Możesz korzystać z niej do woli, konsultować się z nami zadawać pytania i bez szukania otrzymać pomoc i wszystko czego potrzebujesz. Unikasz dzięki temu googlowania, straty czasu i otrzymujesz gotowe do wydrukowania pomysły z których możesz skorzystać kiedy tylko chcesz. 
Jeżeli nie miałeś zbyt wiele czasu na zaplanowanie wyjazdu odwiedź naszą stronę, my zrobiliśmy to za Ciebie. Wszystkiego czego potrzebujesz znajdziesz na tej stronie podane w przystępny i jasny sposób. 
W zamian za nasze wysiłki i włożoną pracę chcielibyśmy Cię prosić jedynie o symboliczny gest z twojej strony. Klikaj w reklamy na stronie pod postami i w pasku bocznym, możesz także udostępniać nasze wpisy na Facebooku  i zaprosić znajomych na nasz fanpage
To takie małe podziękowanie z Twojej strony, które nic nie kosztuje. Jak zapewne wiesz redagowanie jednego posta, przygotowanie zdjęć i publikacja materiału w zależności od długości to minimum jeden dzień pracy. Dlatego jeżeli możesz prosimy Cię o ten mały gest za, który z góry dziękujemy... 
Jesteśmy miłośnikami pięknych krajobrazów oraz podróży, uwielbiamy odkrywaćżne dotychczas nie odwiedzone przez nas miejsca. Ciągle poszukujemy nowych pomysłów i nowych miejsc. Uwielbiamy sztukę, piękne widoki, wędkować, podróżować dobre książki, muzykę i motocykle.
Zaglądajcie do nas często czytajcie wpisy, klikajcie w reklamy pod postami i w pasku bocznym. Miło będzie otrzymać choć taki mały gest za naszą pracę. Piszcie także komentarze i odwiedzajcie nas kiedy tylko macie na to ochotę a klikając w reklamy będziecie mieli możliwość przyczynić się do pomocy innym . Mamy nadzieję, że uda nam się Was zachęcić do podróży i zainspirować naszymi pomysłami.
Z pozdrowieniami Miłośnicy Gór i Podróży:D 


,, Życie jest zbyt piękne, aby poświęcać go tylko na sprawy

codzienne, każdego dnia cały świat stoi otworem. Zatem

nie marnujmy swojego czasu i ruszajmy w drogę..."DS


Właściciel bloga nie odpowiada za treści zawarte na jego łamach.


 


POLECANE!!! ZAMÓW PROFESJONALNĄ KSIĘGĘ HACCP ORAZ SZKOLENIE