Menu rozwijane dostarczyły profilki
Witamy serdecznie na stronie Miłośników Gór i Podróży! Znajdziesz tutaj relacje z naszych wycieczek z kraju i zagranicy, zdjęcia, filmy, mapy i inne przydatne materiały. Być może Ty także skorzystasz z naszych pomysłów nic nie tracisz natomiast oszczędzisz czas i pieniądze. Jeżeli strona Ci się podoba a wpisy, które przeczytałeś były pomocne skomentuj je i polub nas na Facebooku - w okienku po prawej. Zaglądaj do nas, nie zapominaj o klikaniu w reklamy pod postami i w pasku bocznym. Do zobaczenia!...

wtorek, 26 lipca 2016

20 i 21 sierpnia 2016 rusza Festiwal Śliwki i Dni Gminy Lipowa! Zapraszamy zapowiada się udana impreza😊

Święto Śliwki i Dni Lipowej"

Znane gwiazdy i nowości "Święta Śliwki i Dni Lipowej"


Wójt Gminy Lipowa Jan Góra, Burmistrz Miasta Żywca Antoni Szlagor i Prezes Stowarzyszenia Ziemi Lipowskiej Liliana Wójtowicz w dniu dzisiejszym wspólnie posadzili śliwkę żniwkę, obok największego pomnika śliwki w Polsce. To wydarzenie, było zapowiedzią kolejnej edycji "Święta Śliwki i Dni Lipowej", które w tym roku odbędzie się 20 i 21 sierpnia.


Tym razem poza gwiazdami, Lipowa zaprasza na... "I Zjazd Śliwkowych Rodzin w Lipowej", które wezmą udział w "Turnieju Śliwkowych Rodzin". Na scenie wystąpią m.in. Grażyna Łobaszewska i zespół Tabu.
W tym roku w Lipowej ponownie swoje siły połączy Urząd Gminy Lipowa i Stowarzyszenie Ziemi Lipowskiej, wspólnie organizując "Święto Śliwki i Dni Lipowej". Wydarzenie odbędzie się 20 i 21 sierpnia, nawiązując do tradycji tego terenu, kiedy to pod koniec sezonu śliwkowego, po skupie organizowano huczną zabawę. Gwiazdami tegorocznej edycji będzie wybitna polska wokalistka i kompozytorka Grażyna Łobaszewska z zespołem, oraz jeden z najbardziej utytułowanych zespołów grających w Polsce muzykę reggae, czyli Tabu oraz najbardziej znany strażak w Polsce, czyli Komendant z Kopydłowa ("Spotkanie z Balladą").

POLECANE!!! ZAMÓW PROFESJONALNĄ KSIĘGĘ HACCP ORAZ SZKOLENIE