WiTAJ

Witamy Cię serdecznie na stronie Miłośników Gór i Podróży, znajdziesz tutaj relacje z rożnych naszych wycieczek z kraju i zagranicy, zdjęcia, filmy, mapy i inne przydatne materiały.Jeżeli strona Ci się podoba a wpisy, które przeczytałeś były pomocne skomentuj je i polub nas na Facebooku - w okienku po prawej .Zaglądaj do nas, nie zapominaj o klikaniu w reklamy pod postami i w pasku bocznym. Do zobaczenia!...

środa, 29 czerwca 2016

Rajd zabytkowych samochodów dzisiaj w Żywcu. Nie przegap tego!!

Beskidzki Rajd Pojazdów Zabytkowych. Potrwa on do 3 lipca a uczestnicy odwiedzą m.in. Skoczów, Żory, Jaworze, Bielsko-Białą oraz Żywiec. 
 W tym roku bazą rajdu będzie Hotel Jawor w Jaworzu. Do Żywca zabytkowe pojazdy zawitają 1 lipca. Z bliska będzie je można zobaczyć w żywieckim parku pod Starym Zamkiem w godzinach 11:20 do 12:30. 
Rajd Beskidzki jest rundą Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych PZM oraz rajdem FIVA typu A. Tradycyjnie, trasa rajdu będzie przebiegała po malowniczych terenach Beskidu Śląskiego i Żywieckiego.

1 komentarz:

  1. Rajdy zabytkowych samochodów to jedna z nielicznych imprez, w których mogę systematycznie brać udział. :) Jak to mówią, miód na moje serce!

    OdpowiedzUsuń

Witamy na naszej stronie. Zapraszamy Cię do grupy Miłośników Gór i Podróży. Polub nas na facebooku, udostępniaj treści i dołącz do czytelników. Jeżeli chciałbyś otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach subskrybuj kanał. Napisz jak Twoje wrażenia. Pozdrawiamy☺

POLECANE!!! ZAMÓW PROFESJONALNĄ KSIĘGĘ HACCP ORAZ SZKOLENIE