Menu rozwijane dostarczyły profilki
Witamy serdecznie na stronie Miłośników Gór i Podróży! Znajdziesz tutaj relacje z naszych wycieczek z kraju i zagranicy, zdjęcia, filmy, mapy i inne przydatne materiały. Być może Ty także skorzystasz z naszych pomysłów nic nie tracisz natomiast oszczędzisz czas i pieniądze. Jeżeli strona Ci się podoba a wpisy, które przeczytałeś były pomocne skomentuj je i polub nas na Facebooku - w okienku po prawej. Zaglądaj do nas, nie zapominaj o klikaniu w reklamy pod postami i w pasku bocznym. Do zobaczenia!...

wtorek, 28 czerwca 2016

Dokumentacja HACCP, Księga Dobrych Praktyk, Aktualizacja Dokumentacji HACCP oraz szkolenia pracowników z Dobrych PraktykChciałbyś otworzyć własną działalność w branży spożywczej i nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz księgi dobrych praktyk GHP, GMP, HACCP szkolenia BHP lub jakiegokolwiek innego szkolenia?. Dobrze trafiłeś… Zrobimy to za Ciebie... Oferujemy: ✔ Opracowywanie i przeprowadzanie szkoleń o różnej tematyce na potrzeby firm - szkolenie na życzenie klienta ✔ Opracowywanie dokumentacji HACCP ✔ Opracowywanie Ksiąg Dobrych Praktyk ✔ Aktualizacja Dokumentacji HACCP ✔ Szkolenia pracowników z Dobrych Praktyk i HACCP ✔ Szkolenia pracowników z pierwszej pomocy ✔ Szkolenia wstępne ✔ Instruktaże stanowiskowe ✔ Pomoc w aktualizacji arkuszy oceny ryzyka zawodowego ✔ Doradztwo


Bez tego dokumentu niestety nie możesz pracować SANEPID nie wyda zezwolenia i nie odbierze Twojego zakładu czy lokalu. Każdy przedsiębiorca z branży spożywczej jest zobowiązany do wdrażania systemu GMP, GHP i HACCP co wynika to z ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. Nr 171, poz. 1225).


Zobowiązany także jesteś do przestrzegania restrykcyjnych przepisów sanitarnych i Dyrektywy Unii Europejskiej.

Brzmi skomplikowanie? Wiemy ale po co ten stres… Zrobimy to za Ciebie bez zbędnych problemów i straty czasu.Wdrożone systemy zapewnienia jakości będą działały skutecznie i prawidłowo, będą monitorowane, weryfikowane i regularnie doskonalone. Jednym z narzędzi pozwalających zrealizować wymienione cele jest utworzenie ksiąg GHP GMP i procedur HACCP oraz audyty wewnętrzne wdrożonych systemów.
Księga HACCP GHP GMP, którą dla Ciebie opracowaliśmy pozwoli spełnić wszystkie te wymagania!


Skontaktuj się z nami:

przez e-mail: bhp.haccp.expert@gmail..com lub

Pod numerem telefonu: +48 690–489-496


           Niniejsza księga nie jest jakimś wzorcem, który kupisz w Internecie, każdą naszą księgę dopasowujemy indywidualnie do wymagań produkcji i klienta. Wszystko wykonane zostaje w oparciu o audyt twojego zakładu. Znajdziesz w niej gotowe do wydrukowania listy kontrolne oraz instrukcje i harmonogramy, które można wykorzystać do utrzymania, rozwijania i ciągłego ulepszania wdrożonych systemów. Tak, aby mogły być one zastosowane zarówno w bardzo dużym zakładzie, jak i małej restauracji. 
        W celu jak najlepszego dopasowania się do wymagań rynku w pierwszym kwartale 2016 roku wykonaliśmy szerokie badania przeprowadzone w lokalach gastronomicznych w całym kraju. Dzięki nim obecnie posiadamy unikalną wiedzę w tej dziedzinie i wiemy gdzie trzeba zacząć działać, aby poprawić rentowność twojej firmy. Poznaliśmy najsłabsze strony i wszystkie bolączki branży gastronomicznej. Polecamy nasze usługi, w oparciu o nasze doświadczenie poprawisz swoje standardy i podniesiesz prestiż swojego zakładu. Pamiętaj rzetelna dokumentacja i profesjonalna księga to klucz do Twojego sukcesu!
         

        

HACCP czyli Analiza Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli, jest to system, który daje ogólne racjonalne podejście do zapewnienia bezpieczeństwa żywności. System HACCP opracowano w celu rozpoznania i kontroli zagrożeń, które mogą pojawić się w jakimkolwiek momencie procesu produkowania i składowania żywności. Jako zagrożenie określamy wszystko, co może przynieść szkodę konsumentowi. Zagrożenie rozpoznajemy poprzez obserwację każdego etapu procesu produkowania żywności i stawianie pytania "co mogłoby pójść źle", Podstawowy cel produkcji bezpiecznej żywności zostanie osiągnięty przez skuteczne codzienne funkcjonowanie Kontrolnych Punktów Krytycznych i zasad HACCP.
       
        HACCP w Polsce - wymogi prawne - Na skutek wstąpienia Polski do Unii Europejskiej prawo musiało zostać przystosowane do obowiązujących w niej standardów. W ustawie o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia przewidziano obowiązek wdrożenia systemu HACCP w zakładach prowadzących działalność gospodarczą w zakresie produkcji i obrotu żywnością. Sam system HACCP zdefiniowany jest w Art. 3 ust. 1 pkt. 12 ustawy, natomiast obowiązek stosowania i zasady systemu zapisane są w Art. 28 - 32 obowiązek wdrożenia systemu HACCP ciąży na wszystkich zakładach produkcji i obrotu żywnością.
W dniu 30 października 2003 r. Sejm ostatecznie uchwalił kolejną nowelizację ustawy z 11 maja 2001 r. o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia (Dz.U. z 2003 r. nr 208, poz. 2020), wg której termin wdrożenia systemu HACCP został przesunięty na dzień 1 maja 2004r. od którego wszystkie firmy żywnościowe, bez względu na ich wielkość i profil działalności, muszą wdrożyć i stosować zasady systemu HACCP.POLECANE!!! ZAMÓW PROFESJONALNĄ KSIĘGĘ HACCP ORAZ SZKOLENIE