Menu rozwijane dostarczyły profilki
Witamy serdecznie na stronie Miłośników Gór i Podróży! Znajdziesz tutaj relacje z naszych wycieczek z kraju i zagranicy, zdjęcia, filmy, mapy i inne przydatne materiały. Być może Ty także skorzystasz z naszych pomysłów nic nie tracisz natomiast oszczędzisz czas i pieniądze. Jeżeli strona Ci się podoba a wpisy, które przeczytałeś były pomocne skomentuj je i polub nas na Facebooku - w okienku po prawej. Zaglądaj do nas, nie zapominaj o klikaniu w reklamy pod postami i w pasku bocznym. Do zobaczenia!...

wtorek, 8 czerwca 2010

DNI ŻYWCA 9 - 10 LIPCA 2010 r - Amfiteatr Pod Grojcem Wystąpi Monika Brodka oraz Marcin Daniec
Na tegorocznych Dniach Żywca nie zabraknie występów władz zaplanowano także wręczenie Medali Pamiątkowych Miasta Żywca, prezentację multimedialną oraz występy artystyczne.

Kolejnym punktem w programie żywieckiego świętowania będzie otwarcie wystawy „Poznaj miasta partnerskie Żywca”. Ekspozycję zlokalizowaną w Muzeum Miejskim stworzą dokumenty i fotografie obrazujące współpracę Żywca z miastami z Anglii, Słowacji, Niemiec i Francji. Ten punkt programu przewidziano na godzinę 14.00.

Natomiast na godzinę 18.00 zaplanowano koncert żywieckiej Orkiestry Kameralnej i Rozrywkowej. Muzycy pod dyrekcją Adama Adamczyka i Barbary Mikuszewskiej wystąpią w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury. Ponadto od godziny 19.00 na terenie Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego „Dębina” będzie można wziąć udział w Festynie Rodzinnym.

Sobotni poranek upłynie pod znakiem rywalizacji sportowej. Już od 10.00 na terenie niedawno zmodernizowanego amfiteatru zostaną zorganizowane zawody dla rolkowiczów, wyścig rowerowy oraz zmagania na sprawnościowych torach przeszkód. Zainteresowani będą się mogli sprawdzić w grach zręcznościowych. Organizatorzy zapowiadają również losowanie biletów wstępu do parku linowego. W tym samym czasie na żywieckim Rynku odbędzie się III edycja happeningu artystycznego „Żywieckie Epicentrum Barw”. O godzinie 17.00 pod Grojcem pojawią się zabytkowe citroëny. Godzinę później powinna się rozpocząć część koncertowa Dni Żywca. Na scenie żywieckiego amfiteatru wystąpią: zespół „Małe Kino”, Marcin Daniec oraz Monika Brodka.

Wstęp na wszystkie imprezy organizowane w ramach tegorocznych Dni Żywca jest bezpłatny

Żródło: http://www.e-beskidy.com

POLECANE!!! ZAMÓW PROFESJONALNĄ KSIĘGĘ HACCP ORAZ SZKOLENIE