Menu rozwijane dostarczyły profilki
Witamy serdecznie na stronie Miłośników Gór i Podróży! Znajdziesz tutaj relacje z naszych wycieczek z kraju i zagranicy, zdjęcia, filmy, mapy i inne przydatne materiały. Być może Ty także skorzystasz z naszych pomysłów nic nie tracisz natomiast oszczędzisz czas i pieniądze. Jeżeli strona Ci się podoba a wpisy, które przeczytałeś były pomocne skomentuj je i polub nas na Facebooku - w okienku po prawej. Zaglądaj do nas, nie zapominaj o klikaniu w reklamy pod postami i w pasku bocznym. Do zobaczenia!...

sobota, 2 lipca 2016

Ruszyły Dni Żywca 2016! Zapraszamy!

W sobotę Dni Żywca przeniosą się do Amfiteatru pod Grojcem, gdzie odbędzie się impreza rockowa.

- Od godz. 18.00 do około godz. 20.30 zagrają zespoły rockowe działające na terenie miasta oraz powiatu. Wystąpią Outfly, Rusty Rain i Black Bee - dodaje dyrektor Regel.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Strachy na Lachy. To formacja powołana w 2002 roku przez przez Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego oraz Andrzeja „Kozaka” Kozakiewicza, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Lo z Inri oraz Mariusz Nalepa - gitarzysta zespołu Na

Górze.

Zespół na początku znany był jako Grabaż + Ktoś Tam Jeszcze, jednak po ich pierwszym koncercie w Legnicy zespół zmienił nazwę na Grabaż i Strachy na Lachy. Pod koniec 2003 roku ukazała się pierwsza płyta zespołu „Strachy na Lachy”. Na początku września 2005 decyzją lidera z nazwy zostaje usunięte słowo Grabaż i zespół otrzymał nazwę Strachy na Lachy. 11 stycznia 2013 na antenie radia Eska Rock miał premierę singiel „I can’t get no gratis-faction”. Był on zwiastunem szóstej płyty zespołu, która nosiła tytuł „!TO!” i ukazała się w 2013 roku. Zespół w swojej twórczości nawiązuje do takich gatunków muzycznych jak folk miejski, rock alternatywny, ska, ska punk, reggae, poezja śpiewana, folk.

W przedsprzedaży bilety dostępne są w Miejskim Centrum Kultury w cenie 12 złotych, natomiast w dniu imprezy, czyli w sobotę od godz. 15.00 będzie można kupić bilety po 15 złotych.

POLECANE!!! ZAMÓW PROFESJONALNĄ KSIĘGĘ HACCP ORAZ SZKOLENIE