Menu rozwijane dostarczyły profilki
Witamy serdecznie na stronie Miłośników Gór i Podróży! Znajdziesz tutaj relacje z naszych wycieczek z kraju i zagranicy, zdjęcia, filmy, mapy i inne przydatne materiały. Być może Ty także skorzystasz z naszych pomysłów nic nie tracisz natomiast oszczędzisz czas i pieniądze. Jeżeli strona Ci się podoba a wpisy, które przeczytałeś były pomocne skomentuj je i polub nas na Facebooku - w okienku po prawej. Zaglądaj do nas, nie zapominaj o klikaniu w reklamy pod postami i w pasku bocznym. Do zobaczenia!...

środa, 29 czerwca 2016

Rajd zabytkowych samochodów dzisiaj w Żywcu. Nie przegap tego!!

Beskidzki Rajd Pojazdów Zabytkowych. Potrwa on do 3 lipca a uczestnicy odwiedzą m.in. Skoczów, Żory, Jaworze, Bielsko-Białą oraz Żywiec. 
 W tym roku bazą rajdu będzie Hotel Jawor w Jaworzu. Do Żywca zabytkowe pojazdy zawitają 1 lipca. Z bliska będzie je można zobaczyć w żywieckim parku pod Starym Zamkiem w godzinach 11:20 do 12:30. 
Rajd Beskidzki jest rundą Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych PZM oraz rajdem FIVA typu A. Tradycyjnie, trasa rajdu będzie przebiegała po malowniczych terenach Beskidu Śląskiego i Żywieckiego.

POLECANE!!! ZAMÓW PROFESJONALNĄ KSIĘGĘ HACCP ORAZ SZKOLENIE