Menu rozwijane dostarczyły profilki
Witamy serdecznie na stronie Miłośników Gór i Podróży! Znajdziesz tutaj relacje z naszych wycieczek z kraju i zagranicy, zdjęcia, filmy, mapy i inne przydatne materiały. Być może Ty także skorzystasz z naszych pomysłów nic nie tracisz natomiast oszczędzisz czas i pieniądze. Jeżeli strona Ci się podoba a wpisy, które przeczytałeś były pomocne skomentuj je i polub nas na Facebooku - w okienku po prawej. Zaglądaj do nas, nie zapominaj o klikaniu w reklamy pod postami i w pasku bocznym. Do zobaczenia!...

niedziela, 13 marca 2016

Restauracja Orchidea Żywiec: Spotkanie z Podróżnikiem - Karolina Mojeścik (Gateway) i jej podróże po Afryce

Zapowiada się ciekawy pokaz zobaczcie co Restauracja Orchidea w Żywcu  przygotowała dla Was na sobotę 19 marca?
RPA, Botswana i Zimbabwe - spotkanie z podróżnikiem


          Turystyczno.pl oraz Restauracja Orchidea Żywiec ma zaszczyt zaprosić na I Spotkanie z Podróżnikiem. Naszym gościem będzie ambasadorka Turystyczno.pl Karolina Mojeścik (Gateway), która opowie o swoich podróżach na południe Afryki.


RPA od prawie czterech lat jest celem częstych podróży Karoliny w związku z faktem, że dość nieoczekiwanie zamieszkała tam jej rodzina. W ramach tego pokazu przedstawi zarys tego kraju, jaki powstał w jej głowie.
Będzie o safari, o górach, o podróżowaniu, o ludziach, o życiu. Będą krajobrazy i przemyślenia.
Jednym z miejsc, które udało się odwiedzić Karolinie w tym obszarze jest Lesotho. Spędziła tam chwilę jako wolontariusz. Lesotho stanowi ciekawy kontrast do RPA i o tym również opowie. Będzie o życiu w wiosce jako jedyna biała osoba w okolicy i podróżowaniu przez Lesotho po raz pierwszy.

---

Termin. 19.03.2016, godz. 18.00
Miejsce. Restauracja Orchidea, ul. Wesoła 71, Żywiec.
http://orchidea.org.pl/---
Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji stolików. Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu (33) 475 19 62
---
Gościnnie podczas spotkania, swoje produkty będzie prezentować marka Wild Root. Dla obecnych przewidziane są kupony rabatowe na zakupy.

Wstęp wolny!
Polecamy: http://turystykawbeskidach.blogspot.com

POLECANE!!! ZAMÓW PROFESJONALNĄ KSIĘGĘ HACCP ORAZ SZKOLENIE