Menu rozwijane dostarczyły profilki
Witamy serdecznie na stronie Miłośników Gór i Podróży! Znajdziesz tutaj relacje z naszych wycieczek z kraju i zagranicy, zdjęcia, filmy, mapy i inne przydatne materiały. Być może Ty także skorzystasz z naszych pomysłów nic nie tracisz natomiast oszczędzisz czas i pieniądze. Jeżeli strona Ci się podoba a wpisy, które przeczytałeś były pomocne skomentuj je i polub nas na Facebooku - w okienku po prawej. Zaglądaj do nas, nie zapominaj o klikaniu w reklamy pod postami i w pasku bocznym. Do zobaczenia!...

środa, 16 lipca 2014

Zakończenie wojskowej Operacji Południe na Podbeskidziu...13 lipca 2014 r.


Witam Was serdecznie. Dziś zapraszam wszystkich do obejrzenia zdjęć, jakie udało nam się uchwycić na minionym spotkaniu wszystkich koneserów i miłośników militariów.
Krótki film, który udało mi się nagrać:
Pokaz odbył się w Bielsku Białej na Błoniach, gościły na nim różnorodnie przebrane grupy wojskowe jak i maszyny. Te zaś z kolei robiły ogromne wrażenie jak również hałas i o to w tym wszystkim chodzi...Szczerze mówiąc chyba nikt nie chciał by się spotkać z nimi w innej scenerii i okolicznościach my też.
Większość pojazdów kierowana była przez Panie byliśmy pełni podziwu. Jak by tak ładnie wyglądało wojsko sam bym się zapisał na ochotnika i chyba nie jako jedyny;) Bardzo fajna i ciekawa impreza w klimacie militarnym i na pewno za rok znowu będziemy w niej uczestniczyli. Nie spodziewaliśmy się, że będzie taka fajna zabawa i tyle interesujących rzeczy.
Na miejscu można było nabyć wiele ciekawych rzeczy, do kolekcji jak również pozostałości po 2 Wojnie Światowej.
Widzieliśmy między innymi co nas zaskoczyło pamiątki po SS manach. Były tam dokumenty, ordery, sygnety sprzęty pierwszego użytku i wiele innych pamiątek przypominających o istnieniu tych elementów historii. Nic chwalebnego, ale nie my układaliśmy historię tamtych czasów.
Jak każdy z nas wie nie wiążą się one z przyjemnymi faktami i wspomnieniami a wojna to największe zło. Na szczęście to był tylko pokaz prywatnych właścicieli sprzętu wojskowego. Na straganach znaleźć można było także można było mundury wojskowe w bardzo przystępnych cenach bagnety szable i inne ostrz

POLECANE!!! ZAMÓW PROFESJONALNĄ KSIĘGĘ HACCP ORAZ SZKOLENIE