Menu rozwijane dostarczyły profilki
Witamy serdecznie na stronie Miłośników Gór i Podróży! Znajdziesz tutaj relacje z naszych wycieczek z kraju i zagranicy, zdjęcia, filmy, mapy i inne przydatne materiały. Być może Ty także skorzystasz z naszych pomysłów nic nie tracisz natomiast oszczędzisz czas i pieniądze. Jeżeli strona Ci się podoba a wpisy, które przeczytałeś były pomocne skomentuj je i polub nas na Facebooku - w okienku po prawej. Zaglądaj do nas, nie zapominaj o klikaniu w reklamy pod postami i w pasku bocznym. Do zobaczenia!...

wtorek, 10 lipca 2012

Poszukiwania towarzyszy górskich wycieczek trwają...Piszcie


Witam Was serdecznie obecnie poszukuję osób chętnych na wyprawy w góry, bo większość moich znajomych niestety się rozleniwiła i pozostaje samemu brać plecak, mapę i ruszać w drogę. Jedni wolą tv, drudzy komputery a ja wolę góry.


W planie na start Wielka Racza i Rysianka później coś zaplanujemy. Na razie fajnie by było, gdyby ktoś się znalazł na te 2 wycieczki:)Jedna osoba już jest, ale zawsze raźniej, gdy jest więcej. Planowany termin startu druga dekada lipca. Osoby chętne proszę o kontakt na mail podany w zakładce KONTAKT albo gadu gadu - wystarczy kliknąć w obrazek zatwierdzić i już jestem na liście gg. Piszcie czekam i pozdrawiam:)

POLECANE!!! ZAMÓW PROFESJONALNĄ KSIĘGĘ HACCP ORAZ SZKOLENIE