Menu rozwijane dostarczyły profilki
Witamy serdecznie na stronie Miłośników Gór i Podróży! Znajdziesz tutaj relacje z naszych wycieczek z kraju i zagranicy, zdjęcia, filmy, mapy i inne przydatne materiały. Być może Ty także skorzystasz z naszych pomysłów nic nie tracisz natomiast oszczędzisz czas i pieniądze. Jeżeli strona Ci się podoba a wpisy, które przeczytałeś były pomocne skomentuj je i polub nas na Facebooku - w okienku po prawej. Zaglądaj do nas, nie zapominaj o klikaniu w reklamy pod postami i w pasku bocznym. Do zobaczenia!...

piątek, 18 maja 2012

2013 - 2014r Rusza plan rewitalizacji Kozubnika -W końcu w Beskidzie Małym powstanie rekreacyjne centrum wypoczynkowe.

Z informacji wynika iż inwestycja ma ruszyć w latach 2013 - 2014 za sprawą firmy Sawa Apartments, która jest właścicielem terenu. Zamierza ona rewitalizować istniejące i postawić zupełnie nowe budynki. W pierwszej kolejności zmodernizowane zostaną budynki Kiczora i Daglezja, w których powstanie łącznie ponad 80 apartamentów typu condohotel. Następnie deweloper przewiduje wybudowanie w Kozubniku hotelu na 200 pokoi wraz z aquaparkiem spa i restauracją.


OTO PLAN BUDOWY NOWYCH OBIEKTÓW:KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA.Obecnie Kozubnik wygląda tak:
W drugim etapie inwestycji, jak podaje gazeta, inwestor chce wybudować 250 mieszkań typu condohotel i centrum rozrywki z dyskoteką i nocnym klubem. Kozubnik był jednym z największych ośrodków wypoczynkowych czasów PRL. Na przestrzeni 7,5 ha znalazło się, aż 11 hoteli. Ośrodek mógł gościć 500 gości, do których dyspozycji były: kryty basen, sauna, restauracje i wyciąg narciarski. Lata świetności Kozubnika skończyły się wraz z upadkiem PRL. Od lat 90 ośrodek popadał w ruinę. Być może od 2014 roku znów zaczną się czasy jego świetności.

Źródło:

http://www.archirama.pl/panorama/prasa/rewitalizacja-kozubnika-kompleks-kozubnik-odzyska-blask,12_1485.html

POLECANE!!! ZAMÓW PROFESJONALNĄ KSIĘGĘ HACCP ORAZ SZKOLENIE